Samose Lood - mäe ja mere kõrvalt

Naabripoiss Neymar

Eieiei, me pole JUBA jõudnud võtta uut kassi. See on vaid Neymar from next door. Ta tuli kohe uudistama, kui sisse kolisime. Umbes viiendal päeval andsin ma talle hajameelselt ühe väikese kala…, gavrose, ja peale seda Neymar enam ei lahkunud.
Teen ukse lahti, Neymar kohe karjub näkku. Püüan välja astuda, Neymar kohe jala all. Liikuda ei ole võimalik, sest ta ronib jala alla ja teeb kõik, et süüa saada. Nälg aga ei jäta teda kunagi. Ta suudab süüa alati ja kõike.
Ühel päeval avastasime õudusega, et tüüp on kuidagi ümar, oleks nagu tiine… Lähemalt vaadates aga selgus, et ta on ikka kindlasti poiss-kass. Meil olid lihtsalt mingid suuremad toidu ülejäägid ja Neymar sai kõvasti vitsutada, nii et oli paar päeva ekstra ümarik.
Kuni mingi ajani ta teadis hästi, et uksest sisse ei või tulla. Kreekas ei ole eriti kombeks toas kasse hoida. Ükspäev aga avastasin, et ta istub meil hästi mõnusa näoga keset esikut. Kust ta sinna sai, millal tuli, seda keegi ei tea.
Igal juhul oleme alla andnud. Ilmselt on ta nüüd 75% meie ja 25 % naabrite oma. Meie maja ees on tal ka transakastist tehtud, soojustatud, pesastatud ja tuulekindlaks tehtud talvekodu. See oli muidugi algselt Jumbole mõeldud 😒
Ja veel. Kui täna pōrandal “viit tiibetlast” tegime, viskas ka Neymar selili ja aeles kaasa. Hea poiss! – Kalo pedi!

Marion M.

PS! Neymar oma nime on saanud brasiillasest jalgpalluri, superstaari järgi. Ning eelkõige tolle kollaste silmade tõttu. Mitte seepärast, et Neymar mõõdutundetult mööda põrandat aeleks ja kukerpallitaks, ehkki, seda oskab ta ka hästi.

You may also like...