Samose Lood - mäe ja mere kõrvalt

Samose Loomekodu puhkemajad 2023: kuus erinäolist majutust!

Ees on Samose Loomekodu teine hooaeg. Maju on meil uueks aastaks rohkem, rohkem valikuvõimalust, rohkem ruumi.

Majad on nii erinevad, et eelistusi saab teha vaid inimeste soovidest ja puhkuse-eelistusest lähtudes. Ma ei oska isegi üht teisele eelistade, kõik on omad ja kõik täidavad oma eesmärki väga hästi.

Kreekas, Ida-Egeuse meres Samose saare lääneosas paiknevate minu Loome- ja Puhkemajade kohta on lubatud lahkelt huvi tunda, paremad perioodid lähevad ju ruttu. On tehtud bronne pooleteise aasta peale ette. Kuid on tuldud ka kolme päevase teatamisega…

On väga heameel, et inimesed leidsid meid. Kõik, kõik, kes te tulite. Samos on seda väärt, et te siin olete ja ka uuesti tulete. See saar ei anna ennast kiiresti ja lihtsalt kätte ning vajab sügavuti kaevamist, tunnetamist, puurimist ja käimist.

See inimeste palett oli väga lai, kes siin 2019 aastal käis. Ka meie õppisime sellest. Kui poleks puhkemaju, oleks paar väga toredat uut sõprust olemata…

Tänaseks on meie Marioni ja Aldo – “katuse” all – viis puhkemaja kokku seitsme majutusega ning lisaks vahendame hea sõbra kortermaja kolme apartmenti ja üht tema rannamaja.


Kodulehelt houseinsamos.net leiab peamise info, kuid uute majade (A.Adamson, E.Wiiralt) puhul tuleb arvestada, et interjööri pilte saab näha alles veebruaris-märtsis – siis kui remont ja sisetööd on läbi saamas.
Kel huvi, tuleb juurde küsida, kõik on muutumises – nii majade kokkulepped kui bronnid. Hea küsija saab ka hea pakkumise.

NB! Kõik majad on Marathokampose regioonis, kaugeimate majade (Ristikivi -> Masing) vahe on 12 km. Kõik muud peale Marathokampose on mere vahetus läheduses, Marathokamposest (kus minagi elan, on mere äärde 4 km, alla).

You may also like...